Нормативні та законодавчі документи

На цій сторінці я вирішив привести ряд нормативних та законодавчих документів, котрі використовують органи та установи виконання покарань і з котрими необхідно ознайомитися пересічному громадянину, котрий стикається з правоохоронними органами у галузі виконання покарань. Також тут приведена інша цікава інформація щодо системи виконання покарань (адреси установ и органів, телефони, тощо).

Закони та кодекси: 

- Кримінальний кодекс України. Остання редакція (поновлюється щотижня) СКАЧАТИ!

- Кримінально-виконавчий кодекс України. СКАЧАТИ!

- Кримінально-процесуальний кодекс України. СКАЧАТИ!  

Укази Президента України:

Нормативні документи (накази, інструкції, рекомендації):

- Наказ Державного департаменту Украъни з питань виконання покарань від 25.12.2003 року за    № 275   "Про затверження Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань" СКАЧАТИ!
 
- Наказ Державного департпменту України з питань виконання покарань від 07.10.2009 року за № 222 " Про затвердження Інструкції про порядок виплати  грошового забезпечення особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України" СКАЧАТИ!

Інша довідникова інформація:

- Перелік найменувань та поштові адреси органів і установ виконання покарань, СІЗО і навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України. СКАЧАТИ!